Hakkımızda

Sg Dış Ticaret

Moda, hayal kurmak ve diğer insanların hayal kurmasını sağlamakla ilgilidir ve kişiseldir. Size hitap eden stili bulmamıza izin verin! Sevdiğiniz tarz, beklediğiniz fiyatın çok altında.

Levis, Superdry, Massimo dutti, Zara,Replay, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Gant, Ralph Lauren, Hugo Boss, Lacoste, Skechers gibi alanlarında en iyi markaların toptan sezon sonu ürün satışı sektöründe uzmanlaşmış bir Türk toptan ithalat şirketiyiz. Yurtdışındaki yüzlerce tedarikçiyle , modadaki en son trendler için tek adresiniz, moda ve giyim endüstrisindeki profesyonellere adanmış gerçek bir toptan satış merkeziyiz. Çevrimiçi ve Çevrimdışı toptan giyim kaynağınız Sg Dış Ticaret ile zamandan ve paradan tasarruf edersiniz . Uygun maliyetlerle yüksek kaliteli giysiler sunmamızı sağlayan titiz ve yetenekli bir seçim süreci sayesinde, Yurtiçi ve Yurtdışı Toptan mağazalarına ve profesyonellere çok çeşitli trend kıyafetleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Sg Dış Ticaret size sürekli yenilenen ürünlerle zenginleştirilen en moda kıyafetlerin yer aldığı dev bir katalog sunuyor. Başakşehir’deki showroom’umuzda veya Whatsapp üzerinden tüm koleksiyonlarımızı uygun fiyata satın alabilirsiniz.

SERHAT GÖRMEZ  – SG DIŞ TİCARET

01

MİNİMALİST TASARIMLAR

Sosyal medyanın trend belirleyici gücü ve endüstri üzerinde zamana meydan okuyacak koleksiyonlar yaratma yönünde artan baskının da yardımıyla minimalist tasarımlar trend olma yolunda hızla ilerliyor.

02

ANDROGYN STİLLER

İnsanlar uzun süredir giyimlerinde androjenliği deniyorlar, ancak kadınlar dar korseler ve vurgulu elbiseler gibi günlük aktivitelerini sınırlayan giysiler giymekten yorulduğunda androjen moda gerçekten hız kazanmaya başladı.

03

MARJİNAL TARZLAR

Markalarımızdaki marjinal tarzlar, bilinçsiz çekicilik kavramını yansıtmaya çalışırken, dünya çapındaki giyinme ve seyahat ritüelleri üzerine yapılan çalışmaların ardından konforla ilişkisini ve bağını çağrıştırıyor.

EKİBİMİZ

01

SATIŞ PAZARLAMA

MEHTAP ALANLI

02

SATIŞ PAZARLAMA

SEVİM GÜRSOY

03

FİNANS

KERİM NERGİS

BİZDEN BAHSEDENLER