Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

“Sg Dış Ticaret Toptan Satış Mağazasından Satın Almak isteyen bir Satıcı mısınız? Bizden satın almayla ilgili bazı sık sorulan soruları burada bulabilirsiniz.”

Ürünlerin sahibi kim?

Sg Dış Ticaret Toptan Satış, tüm envanterinin sahibidir ve mülkiyetini elinde tutar. Biz komisyoncu değiliz! Bu, envanteri satışa sunmadan önce saymamıza ve incelememize olanak tanır.

Aksi belirtilmedikçe, envanterimizin tamamı birinci kalite ürünlerdir. Hem markalı hem de özel etiketli ürünler taşıyoruz. Müşteri iadeleri satmıyoruz.

Aksi belirtilmedikçe, tüm ürünlerimiz İstanbul Metro 34 Plaza daki depomuzdan gönderilir.

Ürünlerimizin çoğu doğrudan orijinal imalatçı üreticilerinden gelir ve tüm envanterimizin bir kağıt izi vardır. Ürünlerimiz orijinal olduğunu garanti ediyoruz. Pazar ürünleri satmıyoruz, Lisanslı ürünlerimizi Yurt dışı toptan:Levis,Superdry,Massimo dutti,Replay Calvin Klein,Tommy,Hilfiger,Gant,Ralph Lauren,Hugo Boss,Lacoste,Skechers, Yurt içi toptan  Defacto,Mango,Zara marka ürünleri izni/yetki belgesi ile satılıyoruz.

 

 

Üreticilerimizi korumak ve komisyoncuların ürünlerimizi kendi mallarıymış gibi göstermelerini önlemek için envanter sitemiz parola korumalıdır ve yalnızca Dahili Satış Ekibimiz içindir. Mevcut stok fırsatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen Sg Dış ticaret Toptan Satış Temsilciniz ile iletişime geçin, Whatsapp/Telegram gruplarına katılın,showroom’umuzda veya yaklaşan bir fuarda gelip bizi görün!

Minimum sipariş miktarımız yurt içi için 10.000$, Yurt içi için 2.500 Tl dir.

Mali inceleme sonrasında kredi seçenekleri değerlendirilmektedir.

Lütfen Sg Dış Ticaret Toptan Satış Temsilciniz ile iletişime geçin. (+90 ) 532 576 36 84 numaralı telefondan satış ekibimizi arayabilirsiniz.